View Single Post
Staro 30.04.2009., 17:49   #108
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
AJde Ajfonaši, malo se potrudite, dosta tu još informacija fali, treba puno guglat uz ovo

Sutra mi dolazi Ajfon na popravak jer je frend išo sam jailbreakat i usro motku, pa ću ja sutra spašavat.
Zbog toga tražim info, ali velim, dosta toga mi ovdje fali pa guglam.

Uglavnom ne bi bilo loše dodati malo detaljnijih uputa od samih priprema za jailbreak i backupiranja, registracije, detaljniji jailbreak i sve što slijedi nakon njega.
Ili barem staviti 4-6 5 bitnih linkova u prvi post da bude sve na jednom mjestu.

Ne govorim to zbog sebe, ja se snađem, ali vidim da se ovdje na 4 stranice uglavnom pišu problemi tipa nisam uspio ovo, ne radi mi ovo, ne znam kak ovo itd itd... Čisto zbog toga, inače sve 5

Uglavnom, da li je netko probao jailbreakat na OSX-u?
Našao sam program ifuntastic za kojeg Macovci tvrde da je puno brži, jednostavniji i pouzdaniji u jailbreakanju. Ima li netko iskustva s time?
Najjednostavnije je pogledati upute na youtubu i raditi prema tome. Svaki drugi klinac ima video o tome kako jailbreakati iphone.

ifuntastic ja samo za OSX usere, koliko sam upoznat.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...
Func je offline   Reply With Quote