Tema: Automobili
View Single Post
Staro 15.06.2022., 23:43   #61753
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,783
Važno je imati viziju i marljivo raditi, na kraju sve sjedne na mjesto i trud se isplati.
Citiraj:
  • Rimčevi su porijeklom iz Livna. I on je rođen 1988. u tom gradu na jugozapadu BiH. Kao mnogi Livnjaci, i njegovi su dug niz godina radili u Njemačkoj. Otac Ivan u građevini, dok mu je majka Zdenka čistila hotele.

  • Ivan Rimac opet na sudu: zamaglili 333 mil. kuna tvrtke Slavonija DI

  • Otac mi je dao kredit koji sam mu vratio do zadnje kune. Bez njega ne bih bio većinski vlasnik tvrtke, niti bi tvrtka bila u Hrvatskoj', ispričao je Rimac Stankoviću, ne otkrivajući iznos kredita.

  • Protiv mog oca vodila su se dva procesa i on je oslobođen svih optužbi. Uvijek je radio pošteno i korektno. Nikad nije radio s državom i ni u jednoj zemlji nije osuđen', poručio je Rimac.

  • Najveći pojedinačni kupac Hajdukovih dionica Ivan Rimac iz Livna, s adresom u Samoboru, koji je kupio dionice “bilih” za 11 milijuna kuna.

  • Bio je, doznajemo, pritvoren u Srbiji na temelju zahtjeva njemačkog suda i Interpolove tjeralice zbog gospodarskog kriminala.

  • Ministar Horvat se hvali: Svetoj Nedelji smo darovali zemljište za Rimčev kampus

  • Telegram doznaje: policija upala u stan ministra Horvata, istražuju nezakonite poticaje, ministra graditeljstva povezuje se sa zlouporabom položaja i ovlasti.

  • Rimac oko kampusa: Izložen sam linču i mržnji, a tamo ćemo zapošljavati 2500 ljudi. Kupili smo i tri puta veće zemljište od Plive

  • HAMAG-BICRO radionica: 52,2 milijuna kuna za razvoj supersportskog električnog automobila

  • Mate Rimac mogao bi dobiti milijardu i pol kuna za razvoj automobila bez vozača

  • Rimac odgovorio na optužbe: 'Projekt financiramo sami, bez banaka i kredita. Kako stvari stoje, tako će i ostati'

  • Plenković i Rimac o ulaganjima u razvoj industrije električnih automobila

  • Samo investicija u Rimac Campus vrijedna je preko 1.5 milijardi kuna koju financiramo potpuno samostalno - bez kredita

  • Rimac: Robotaksiji će 2024. voziti po Zagrebu; Von der Leyen: Silno sam impresionirana!

  • Rimac u 2021. ima više od pola milijarde kuna gubitka, tvrde da sve gubitke pokrivaju investitori, koji su očito upoznati s planovima i troškovima razvoja kompanije

  • Šef Rimac grupe, Mate Rimac, danas je na Facebook objavio da je registrirana prva Nevera.

  • 1000 najvećih: Rekorder po dobiti je Zagrebačka banka, a najveći gubitaš su Rimac automobili, gubitak koji je iznosio 540 milijuna kuna.

  • Donosimo Vladin plan: Rimcu za razvoj baterija 120 milijuna eura, očekuju zapošljavanje 1400 stručnjaka
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 04.08.2022. u 20:02.
The Exiled je offline   Reply With Quote