Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 30.11.2017., 10:09   #8914
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa ono dojmovi
a nisam nešto dugo slušao jer sam stajao iza svih koji su sjedili tako da nisam bio u nikakvom sweet spotu, ali ono što sam čuo je jako fina muzika, miljama od starih uni-q drivera kojih sam se grozio... opušteno, lagano i što je najbitnije bez trunke zamora.

vjerujem da i ostatak zvučne slike prati te karakteristike, ali pošto nisam baš bio u zavidnoj poziciji nisam mogao baš ocijeniti.

Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Kad sam ušao, svirali su straitsi, i da, niš posebno... A onda je stavio neku klasiku pa orgulje, i to je bilo to. Golema soba i zid zvuka ispred. Znam da zvuči glupo kad napišem orgulje, ali ako ih sustav može odsvirati, to je posebno iskustvo U odnosu na Sonuse i McIntoshe, baš je taj open baffle učinio da kutije nestaju i stvori se zid zvuka, sa Sonusima to nisam sasvim doživio.

Horne (one s polemljenim uređajima ispred u golemom bijelom kutijom u sredini koja je zapravo subwoofer, ne one crvene s Accuphaseom ili što već) je pustio Ingram Washingtona sa gramofona, i bilo je strava. Vokal kakav još nisam čuo. Ne bih ono unio kući ni da mi netko plati, ali bilo je zanimljivo za čuti.
da, za manje sastave to zvuči meni bezveze jer je sama zvučna slika totalno nerealna i užasno razbacana (pričam o pjesmama za koje znam kako zvuče), bila je i neka klasika i to je stvarno zid zvuka, ali je meni u cijeloj priči dosta falilo dubine (ne mislim na bas), baš to što si rekao - zid.

ma di ne bi mogao odsvirati orgulje, pa to je 12 x visaton tiw300 od kojih ovi u wooferu imaju svaki po 3-4m transmisije u zasebnim komorama, a i 3.6kw snage nije za baciti

da, da... o istim hornama pričamo, eto šteta da nisam se vratio kasnije na neku normalniju muziku.
syss je offline   Reply With Quote