Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 29.11.2017., 23:31   #8913
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,160
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
e mene je baš taj blackwood razočarao najviše, ali može biti zato kaj nisam baš u centru sjedio i/ili nisam navikao na open baffle zvuk.

pod polemljene horne misliš one fostex (like) grdosije... žao mi je što nisam duže ostao tamo, ali prvo smo čekali da frajer obavi ritualno stavljanje ploče i upogoni to sve, ali data muzika je bila sve samo ne reprezentativna, majko isusova neki ambijentalni zvukovi, nisam to mogao više slušat.
Kad sam ušao, svirali su straitsi, i da, niš posebno... A onda je stavio neku klasiku pa orgulje, i to je bilo to. Golema soba i zid zvuka ispred. Znam da zvuči glupo kad napišem orgulje, ali ako ih sustav može odsvirati, to je posebno iskustvo U odnosu na Sonuse i McIntoshe, baš je taj open baffle učinio da kutije nestaju i stvori se zid zvuka, sa Sonusima to nisam sasvim doživio.

Horne (one s polemljenim uređajima ispred u golemom bijelom kutijom u sredini koja je zapravo subwoofer, ne one crvene s Accuphaseom ili što već) je pustio Ingram Washingtona sa gramofona, i bilo je strava. Vokal kakav još nisam čuo. Ne bih ono unio kući ni da mi netko plati, ali bilo je zanimljivo za čuti.

Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
I, jesi li li što kupio?
Otkad sam se preselio i postavio svoj mancave ovdje u zg, hvata me upgradeatitis lagano, ali odoljevam zasad (čitaj - potrošio sam na TV ).

Inače, posljedica preseljenja je da sam otišao sa 30m2 u 15m2 i bas strašno bumija. Zasad imam 3 čarape u svakom bass reflexu + bass na -4 na ampu, i još je prejak. Trebalo bi smanjiti zvučnike, ali sve to podrazumijeva neki gubitak na prodaji i kupnji novog, pa ne diram ništa zasad...
Odinarius je offline   Reply With Quote