View Single Post
Staro 30.03.2011., 01:47   #79
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Evo danas popodne otisa djir do Vip centra viditi Defy i stvarno mi se mob svidja, tj. odluka je pala (nakon svih vasih komentara i raznih reviewa) - kupujem 100%.
Ima sam sanse malo prckati po mobu (samo nakratko) i nazalost nije bilo nijedne slike u galeriji ili muzike i sl, no nema veze..
Sad, zanima me samo par stvari koje mi nisu skroz nacisto.. Prije svega samo da spomenem, voditelj u spomenutom Vip centru mi danas govori da mob nije otkljucan, tj. da je siguran 99% ..
Imho, ovaj prica nebuloze ali eto, kazem bolje biti siguran..
Drugo, dali itko ima informaciju - kad bude upgrade na droid v2.2, dali se tada dobije mogucnost snimanja hd videa? Trece, ako je itko ubacia sd karticu od 8/16Gb,
dali ima ikakvog lagga prilikom ucitavanja slika u galeriji ili pokretanja videa/muzike? Thx...
Normlano da prica nebuloze,isto tak je bilo tu u Zagrebu jos su isli "provjeravat" u komp dal je zakljucan i kaze komp da je
Upgrade dolazi u periodu izmedju 4 -6 mijeseca i to je vec receno u ovoj temi(kao i ono iznad). Putem tog update-a se nece dobit HD snimanje. (ali ima fix za WVGA snimanje bolje i to nego nista)

Sto se tice laga to neznam(za stock rom) jer sam ja na 2.2 custom romovima(Htc sense i Pays rom) i imam samo karticu od 4gb.
Sad na toj kartici ima dosta slika (citaj 984 komada slika i oko sto video klipova ).
Zna mi cisto malo za lagat kad gledam slike onako po folderima u "3d animaciji"(nije 3d al neka animacija je) po skupinama/abecedi, inace kad se udje u taj folder(ili ako se odmah stisne all pictures) onda je sve normalno(kad se gledaju slike pojedinačno ili u "mreži")tj. nema nikakvog laga i sve su slike instanto ucitane.

P.S.
The French carrier SFR announced a schedule for the Android updates for HTC Desire HD and Motorola DEFY. The Desire HD will get a Gingerbread update in the first half of April,
while the Motorola DEFY will taste Froyo by the end of April.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 30.03.2011. u 16:03.
viper je offline   Reply With Quote