View Single Post
Staro 02.02.2018., 14:07   #690
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Pozdrav.
Nabavio sam beelink bt3 pro, 4/64, koji je žena ištekala pri updateu, koji je traja više od ure...
Izgubio w10 licencu, a nije mi se ni svidjalo da se u w10 nemogu updatei ugasit.
Sad imam instaliran ubuntu mate, mislim zadnji, svidja mi se ali imam nekih problema. You tube videa neće da vrti. Zvuka uopće nema. ( Video fhd, snimljen mobitelom vrti fluidno, nema zvuka). Nema ni wi fi, ni bt, ni zvuka na slušalice, koji mi je bitan jer mi monitor nema hdmi, ni dvi ulaz...
Pretpostavljam da tribam drivere za beelink.
Beelink sabotira bilo kakvu podršku pomoć ili išta, a od njih sam mailom dobio samo datoteku nakon čijeg otvaranja sam morao pokreniti twrp recovery moba...3 dana muka dok ne oslobodim mob od smeća, bez uspjeha, pa reset...
Šta mi je najpametnije napravit, i postoji li sličan box čiji bi software moga koristiti ili kako doć do ubuntu verzije za moj box koji prodaju i s linuxom, ali ga po netu nema za skinit.
Registracija na njihove stranice završava njihovom obavijesti, da će mi poslat mail za završetak registracije, koji nikad ne pošalju..
Katastrofa, bačenih 150 eura za komad cigle.
Nemam synaptic, nego nekakav "shop" u kojem nema ništa pa neznam oću li kodi moć instalirat.
sttipe je offline   Reply With Quote