View Single Post
Staro 11.01.2018., 14:33   #2898
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Prije 2 mjeseca sam u Linksu na trešnjevci kupovao monitor za cca. 4400 kn.
Preko telefona sam zvao i provjerio dostupnost, monitor je rezerviran na moje ime. Dobro iskustvo, ljubazan djelatnik na telefonu.

U dućanu u podrumu me nitko nije pozdravio kad sam ušao, makar sam prvi pozdravio. Tražio sam R1 bez da su navedeni moji osobni podaci, krenulo je neko filozofiranje, ali prodavač je popustio. Krenuo ga je zezati printer pri ponovom ispisivanju rančuna pa je skoro opet odustao od mog zahtjeva. Nakon pomoći kolege uspio je ispisati novi račun.
Kad sam odlazio s novom monitorom i kulturno rekao "Doviđenja", s druge strane muk, samo bulje u monitore ili pričaju. U dućanu nije bila niti jedna druga stranka.

I što je najgore od svega, ovo nije prvo ovakvo iskustvo s Links Trešnjevka podrumom. Kranje nezainteresirani i nekulturni.

Shvaćam da je djelatnicima pun kurac rada s kupcima i male plaće. Ali kulturu ophođenja s drugim ljudima ne uvjetuje plaća niti posao, već osobna kultura čovjeka.

Sigurno ću nastaviti kupovati u Linksu unatoč takvim iskustvima jer nažalost pounda kod nas je dosta ograničena, ali smatram da bi na sličnim stvarima trebali poraditi.
SrKi je offline   Reply With Quote