View Single Post
Staro 15.09.2016., 08:07   #68
matko979
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor matko979 Pregled postova
Danas prvo stigao mail od WOW shopa, a potom me zvali iz Neutrina da vratim uređaj u zamjenu za lovu. Popodne vratio mobitel i sad čekam uplatu (navodno bi trebala sjesti na račun za dan-dva). Javit ću konačne dojmove kad lova sjedne.

Evo i obećane nadopune. Jučer popodne sjela lova. Trajalo je ipak malo više od obećanih dan-dva, ali su vratili puni iznos. E sad, preporučiti ih ili ne? Unatoč svim natezanjima, ako kupujete kineske mobitele, smatram da ih je ipak bolje uzeti u našim trgovinama. Istina, nastojat će svim sredstvima osporiti jamstvo, ali se ipak na koncu lakše rješavaju problemi nego da uređaj morate vraćati u Kinu ili neku od europskih zemalja. Vidim da je ovdje bilo dosta govora o osoblju u shopovima pa moram napomenuti da nikakvih problema nisam imao sa zaposlenicima u Neutrino shopu. Na kraju se kao veći problem postavilo to što dvogodišnje jamstvo koje daju ovisi o servisu koji je u vlasništvu WOW Shopa i koji su uvoznici glavnine kineskih mobitela na našem tržištu (kupili ih vi u Neutrinu ili npr. u Chipoteci čeka vas isti taj servis). Ipak i s njima se, očito, može pronaći zajednički jezik. U zaključku, unatoč svim živciranjima, moja osobna preporuka je da se kineski mobiteli, zbog kakva-takva jamstva, ipak kupuju kod nas (bez obzira na nešto višu cijenu). Nadam se da sam uspio barem malo pomoći budućim neodlučnim kupcima. Pozdrav.
matko979 je offline   Reply With Quote