View Single Post
Staro 13.07.2016., 23:21   #74
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
Evo stiga mobitel danas,poslali su ga jučer,jer sam im posla ultimatum ,ako ne srede broj pošiljke do utorka,da tražim raskid ugovora,šta im je trebalo 6 dana da predaju pošiljku tko će ih znat ,danas stiga overseasom,a nebi ni danas da se nisam dogovorija sa kurirom da se nađemo 10-ak kilometara od moje kuće, moje selo neko u trogirskoj zagori, da mu se neda ić do mene,da je vruće,da ima posla oko trogira,pa je li mi priša,kaže,jeli može za drugi dan,ja kažem priša mi je pa za moj broj pošiljke piše isporuku očekujte danas. I tako po onoj vrućini sija u auto bilo oko 15 i 30 i dogovorili se kod nekog kafića i preuzeja paket,da nisam tako tko zna kad bi doša,njima se ne žuri za dostavu kad je plaćeno, a da je otkupnina odmah bi došli,izem ti taj overseas express kad sam sebi moram da dostavljam.Mobitel je dobar samo kad sam mu instalirao aplikacije pregrijala se baterija valjda što sam ga i punio i puno interneta skida , u cccleaneru izbaci temperatura baterije preko 50 stupnjeva. Malo sam ga pustija i sad je temperatura baterije od 39-do 45 stupnjeva,a valjda mu smetaju ove vrućine još kad ga preopteretiš.Ma isto me ovo iživciralo sve ovo,bolje je kupovat sa otkupninom u webshopovim, još i ovi dostavljač moraš ga moljakat, makar polovično da ti se približe adresi
akudname je offline   Reply With Quote