View Single Post
Staro 09.07.2016., 11:21   #67
akudname
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: split
Postovi: 4
U srijedu sam kupio smartphone ulefone u webshopu karticom oko 11 ujutro i dobio broj narudžbe , ali nikako da mi pošalju tracking number ili broj pošiljke za pratiti na overseas. U srijedu oko 13 sati šaljem poruku da mi pošalju broj pošiljke i da neznam je li telefon crni ili bijeli,ali da bi volio da je crni. Odgovori mi da ima još jedan bijeli ako ne želim da će mi stornirat uplatu i vratiti novce,za par minuta odgovorim nema veze neka ga šalju, glavno da je mobitel ispravan.U četvrtak ujutro šaljem email jesu li ga poslali i pitam broj pošiljke,kaže da nisu poslali jer da je moj odgovor u srijedu da li želim taj bijeli mobitel stigao kasno (kako odgovorim im ja,kad sam odgovorio za pet minuta u srijedu oko 13i 30 da može i bijeli i neka ga šalju)., ali da će ga oni taj dan poslat ,ali da ću broj pošiljke dobit tek u petak kao i mobitel da bi trebao doć u petak. Čekam ja u petak, kad će mi stići taj famozni broj pošiljke ili tracking number od overseasa.Šaljem u petak 3 poruke oko 10, 12 I 13 sati,jesu li ga poslali i tracking number,neće odgovaraju na moje e-mailove.Oko 16 sati zovem overseas u splitu i pitam imaju li šta za mene kaže ženska da nije ništa poslano na moje ime.Onda webshopu pošaljem e-mail zašto ne odgovaraju i da nisu mi poslali mobitel, i neka mi izvole vratiti novac na račun,onda tek odgovaraju:

(Provjeravamo što se dogodilo sa Vašim paketom, U Overseasu u Zagrebu je jedan paket bez prijevoznice koja ide elektroničkim putem, to je izgleda Vaš uređaj samo što još nemogu dobiti nikoga u Overseasu da mi pogleda taj paket.Javimo čim dobijemo informaciju). Šaljem navečer i ujutro danas istu poruku da mi se jave jesu li i kada će poslat mobitel ili da mi vrate novce,opet ne odgovaraju. pa šta je ovo? Pa zar mogu oni uzimat novce i ništa ne isporučit a da ne odgovaraju za to.Ljudi šta da radim u ponediljak ako opet se ne budu javljali. idem u akciju za svoja prava,šta mi je najbolje da radim koja su moja prava,i koje su njihove obveze u ovom slučaj.
akudname je offline   Reply With Quote