View Single Post
Staro 06.02.2018., 20:10   #922
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Kupio sam Pixel2 (obična verzija ne XL) prije nekih dva i pol tjedana pa da se osvrnem na dosadašnje korištenje moba. Do sada sam koristio Nexus 6p te mi je nakon korištenja vanila androida jedini mogući izbor bio Pixel.

Čak sam jedno vrijeme mislio uzeti Pixel2 XL ali mi se 6" ipak pokazalo previše za svakodnevno telefoniranje i korištenje, a i razlika u cijeni u odnosu na običan Pixel 2 je cca 2000 kn. Nakon što sam pročitao da Pixel 2XL ima ogromnih problema sa ekranom odlučio sam se za manju varijantu.

Za sada sam jako zadovoljan uređajem, osjetno je brži od Nexus 6p a kamera je nevjerojatna, snimanje fimova sa OIS je meni isto novina i za sada sam oduševljen. Super je što ima 64 GB prostora pa stvarno puno toga stane na njega da se ne moram brinuti pretjerano o prostoru kao kod Nexusa.

Zvučnici su zakon i kad se stave na najglasnije stvarno se dobro čuju. Sa ekranom sam zadovoljan iako je za inch manji od prethodnog telefona lagano sam se priviknuo i surfanje je jako ugodno.

Sve u svemu bilo me malo frka kupiti mob pošto dosta ekipe pljuje po njemu a košta dosta novaca. No za sada sam jako zadovoljan kupnjom i preporučam ga ako namjeravate kupiti premium mob.
Verbum je offline   Reply With Quote