View Single Post
Staro 15.01.2018., 17:22   #560
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne znam što se dešava s igrom, što imam više sati to sam sve manje u top 10.
Nisam bio u top 10 već jedno vrijeme. Iako sam u top 0.2% (2090 rating) nemoguće je ne biti ubijen.. Da li zbog cheata ili sam ja čorav, nemam pojma, ali lagano sam se počeo živcirati sve više (mada se prije nisam uopće).

Sletim u neko naseljeno mjesto, killa 3-4 s sačmaricom i počnem trčati kad on headshot s winchesterkom... Ili, uđem u top 20, lagano se muvam prema krugu kad ono kar headshot. Ljudi više ne fulaju ništa...

E TO !
Znači unutar nekih 24 sata imao sam prvi chicken dinner, unutar tri dana čak 3. First person sva tri, full teško i pazio sam, kempo, imo i sreće itd. Sada odjednom ali bukvalno odjednom nemogu nikoga pogoditi kako bog zapovijeda pobjeda izgleda nemoguća.

Jedna stvar koju sam sada primijetio je da iz death kamere, se vidi da sam lika prvi pogodio, samo mu nije dovoljno damage-a skinulo i to skoro svaki death osim onih kada me sniper pogodi gdje pojma nemam odakle itd......
mislim da dosta ima veze sa pingom i gdje je server jer nekada death kamera uopce ne odgovara stvarnoj situaciji ni trenucima kada se razmjena vatre dogodila. ( Imam 50/10 mbita i ping od 18-25 ms prema recimo ZG serveru prema speed test netu. )
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote