View Single Post
Staro 03.10.2007., 10:29   #45
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa odeš recimo u vemil da ti zamijene vga i dobiješ istu takvu kroz par dana... možda je jedino problem što dobiješ used sa skrhanom jezgrom.
reklamirao sam u ve-milu dvaput istu ploču i oba puta u zamjenu dobio potpuno novu s kompletnim bundlom i to u roku 3 dana! također i jedan ventilator, tip ga spojio, vidio da ne radi i dobio sam odmah drugi! možda sam imao sreće, ali čisto sumnjam...
brijem da bi u ADM-u na drugi vent čekao mjesec dana

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
najlakše im je dat novu grafu, dobavljač im kaže "ovo ne ide pod garanciju" i dali su xxxxkn iz svog džepa... ili si ti možda spreman potpisat dokument s kojim se obvezuješ da ćeš kupiti naknadno strganu karticu (u slučaju lažne reklamacije) kako bi mogao istog trena preuzeti brand new?
a čemu im (vam?) onda služi servis? pa valjda se na servisu utvrdi da li je roba neispravna i da li podliježe reklamaciji! kakav dobavljač? na računu (koji je ujedno i jamstvo) koji dobiješ kod njih ne piše nigdje ni MSI, ni M-San, već piše ADM! krajnji kupac nema nikakve veze s dobavljačem i proizvođačem, to su priče za malu djecu kojima se pokušava opravdati očiti nemar i neorganiziranost dotične firme
The Satara je offline   Reply With Quote