View Single Post
Staro 01.07.2018., 14:21   #8372
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Seasonic Focus 750w. Stavio da fan lagano radi kao i kolega Brko. Sad kad je temp zraka bio 30c a ja igrao nesto zahtjevno, napajanje jedva mlako na dodir. Izgasim fan cisto za test, nakon pola sata igranja isto jedva mlako. Vent se nije ni upalio.

A prije toga Corsair TX650, pokrenem sta pokrenem, da je tetris, napajanje da mozes ispec jaje na njemu. Vent radi i sve, al ne dize okretaje. Ubacio ga u drugi comp (xeon@3.5, 6850 i 760 grafe na testu) da nisam savio vent da puse u njega, rastopio bi nesto.

Preporodio se sa seasonicom.
Taj TX650 sam u veljači 2010 platio nekih 600 kn novi zapakirani (u dućanu je bio oko 800 kn). Bilo je OK jer se čiftek koji sam imao do tada 550W počeo jako znojiti sa GTX260 grafom. Rikno je 2 godine kasnije in spectacular fashion tijekom pokušaja repaira jednog BSY error Barracuda diska. Zažmirio i provukao karticu na 1200 kn za Seasonic X-760 na preporuku ovdašnjeg življa.
Lani pri isteku garancije, napajanje je razvilo PTSP, nije htjelo kresnut na power button nego sam morao kemijat i brzo klikat I/O switch iza nebili kresnulo. Javio seasonicu, poslo napajanje i dobio X-750 KM3, zadnju verziju tog mog napajanja.

I sad gledam, jedva mlako nakon sat dva gaminga. Izuzetno napajanje.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote