View Single Post
Staro 10.07.2019., 12:07   #62
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor nhooyd Pregled postova
Hvala na odgovoru, gledam si baš benefite odjebavanja zivota preko tjedna (vikendom sigurno imam 5-6 sati za odvojit za sve). Ili malo zaglaviti par godina ili do kraja zivota trpat se po firmama, računovodstvima, radit od 8 do 4 etc etc, ja se evo, nakon godinu dana zelim objesit lagano pa ozbiljno razmisljam da promjenim karijeru.

Iako sam isto razmisljao o raznim tecajevima za mreze i slicno, nisam se jos udlucio, gledam samo kako bi se makao što brze od ovog svega (iako sam ja mozda malo "zaluđen" koliko imam poznanika po IT firmama jer sam strasno zavidan kada cujem da netko radi od doma, da ima te fun evente na poslu i ne radi sa ljudima od 50 godina - imam 27).

Nista, vrijeme da odem na udemy i otvorim tecaj konacno.
Dobar je Python, pogotovo za ulazak u svijet programiranja. Osim toga zastupljen u svakakvim tipovima aplikacija bilo to Web, Desktop, AI i sl. pa se onda s vremenom usmjeravaš na ono što ti se najviše sviđa ili što ti je najisplativije. Osim udemija imas i pluralsight, codecademy, pa čak i DataCamp koji je orijentiran možda više na AI, al ima zgodan tečaj za uvod u python.

Sam jezik je u konačnici nebitan i nećeš sigurno na kraju ostat na jednom tj. danas je to praktički nemoguće. Bitno je svladat koncepte i shvatit kako šta funkcionira i to je ono što ti iskustvo i godine rada donose i što ovdje kolege spominju.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote