View Single Post
Staro 01.08.2023., 14:42   #1
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Kako prebaciti sav sadrzaj sa jednog Google acc-a na drugi?

Kako sam naslov govori, kako bi bilo najednostavnije prebaciti sve sa jednog Google acc-a na drugi? Googlam, ali koliko vidim nema nekog smislenog rjesenja i vecina toga su postovi stari 5+ godina



Imam jedan google acc koji koristim zadnjih 12 god i na njemu je prekticki sve, i drugi koji je isto toliko star, ali je prakticki netaknut. Koristim dosta google proizvoda pa imam par nedoumica kako ce sve to skupa na kraju raditi nakon tranzicije, a ovo su stvari koje koristim i s kojima bi moglo biti problema:


1. Android
Volio bi da kada se prebacim na novi acc da mi povuce sve postavke, plaćene aplikacije i ostalo sto je vezano za adroid dio.


2.Gpay
Da nakon migracije vidim sve svoje kartice koje su u postojecem acc-u i da sve radi.


3. Drive
koristim 200gb paket i volio bi da se to moze nekako elegantno zamjenit i da ne moram se mucit sa svim mogucim integracijama (3 racunala i mobitel)


4. Contacts, Photo, Docs, Maps, Calendar i ostale aplikacije koje koristim, kako najlakse prebaciti njihov data, osim 100% manualnog exporta date sa jednog acc i importanja u drugi?


5. Youtube
Data, playliste, upload videos i sl


6. Chrome
Prebacivanje cijelog Cromea sa svim extenzijama i ostalim podatcima na novi acc





U cijeloj prici mail kao servis je nebitan, tako da jedan problem manje.


Jasno mi je da ce biti manualnog prebacivanja, ali volio bi da ga je sto manje i da naravno sve na kraju radi kako treba.


Unaprijed hvala na savjetima i iskustvima
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote