View Single Post
Staro 18.01.2018., 05:49   #4548
N`wah
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Zg
Postovi: 4
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Evo nakon nekoliko dana korištenja Tanix TX9 Pro (s912) i ima nešto problema:
1. launcher od Tanixa ima gadnu manu da se ne mogu mijenjati shortcuti, čak niti oni koje sami dodate. Dakle što god dodajete, dodajate za stalno! Inače pitanje sam postavio na tanix-ovoj web stranici gdje se pitanja postavljaju javno i već su ga dva puta pobrisali, dakle očito je poznat problem koji nemaju riješeno a koji baca loše svijetlo na box
2. nisam uspio upogoniti 3d Bluray .iso frame packing videe. Vjerujem da je to do Kodija tj. do playera no nije tako jednostavno

Sve u svemu box radi jako dobro, stabilan je i super kompatibilan sa Mele F10 Deluxe daljincem, ostali porblemi su vezani uz podešavanje Kodija tj. programa na samom boxu
Eto vidiš, tebi super, a kod mene brige i problemi

Došla kutijica prekjučer, uštekam ga, stavim Neptune Rising i guštam cijeli dan. Ali jučer je počeo ponašati se nepredvidivo - random reboot svako malo, sa glitchanom slikom na ekranu prije dizanja sustava. Kako, zašto, zbog čega - pojma nemam. Je li u pitanju sam Kodi (update na 17.6 nije riješio ništa) ili NR ili se možda moj primjerak pregrijava...ne znam. Ima li išta što bi preporučili da probam napraviti prije nego ga šibnem nazad u...odakle je došao, jel.
N`wah je offline