View Single Post
Staro 11.01.2018., 23:18   #4606
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Dao si truda i Quasar je bomba. Lijen sam prije bio za instalirati al isplati se.
... dobro jutro

Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
hvala i ovo je puno.
skroz sam novi u kodiju i toliko mi je kompleksan za podesiti da boli glava, a k tom eje došao s gro pluginova za koje nemam pojma čem služe i najradij ebih ih sve obrisao al se bojim da će mi trebati za kasnije tj. da s eneki plaćaju?
box je tanix TX9 pro, kodi je 17.2 (mislim)
... mali je "drugaciji" za novajlije i za one koji su navikli klikati i kvačkati misem, ali jednom kad uđeš u štos, preslozis ga i poslozis u 15 minuta.
Trebao bi pobrisati taj predinstalirani kodi i sloziti ga iznova. Sto jednostavnije sa najpotrebnijim addonsima. Ljudi stavljaju po 15-20 addonsa, a realno sa 5-6 ces zadovoljiti sve svoje potrebe.
Ako ne planiras koristiti android OS razmisli o libreelecu. To ti je Kodi sam za sebe ispod kojeg se vrti nesto minimalno linuxa, a cijela stvar funkcionira savrseno. Ovisno o boxu tj. hardveru u njemu ... trazis odgovarajuci libreelec. Libreelec se boota sa SD kartice, dok android OS ostaje netaknut u nand memoriji ... sto znaci da nemos nista syebat
Ja imam poslozene kolekcije na NAS severu bas onako kako si ti naveo gore, a sto ti radi probleme. Uvezi svaki folder pod files pa context menu/edit source i tu odaberes ovisno o tipu foldera ... Movies ili TVshows i pokrenes scan. Kodi ce kreirati librarys a scraper ce povuci fanarte, thumbove, covere i ostale điđemiđe.
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
jel može kodi playat .iso 3d bluray (frame packing način 3D-a)
A trebao bi moci, imas u opcijama 3d stavke, podesi i probaj.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 11.01.2018. u 23:28.
Ziiky je online   Reply With Quote