View Single Post
Staro 22.12.2017., 21:56   #86
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor matrix30zg Pregled postova
Dakle 22.10.2017 odnesem graficku na izmjenu termalne paste i promjenu ventilatora...poznajem ekipu iz telebita od prije jos pa sam isao iz ajmo rec nekog povjerenja. Predam grafu,oni ju zaprime i ja im napomenem nema zurbe,nije hitno a i nisu imali te ventilatore pa treba narucit bla bla...i tako ja odem da bi dosao nakon 2 mjeseca (24.12.2017) da vidim sta se desava sa grafom. Djelatnica koja tam dela gleda,trazi,ispituje kolegu i niko blage veze nema o nicem. Kaze ona meni budemo vas nazvali kroz sat vremena samo da vidimo jel stizu ventilatori. Naravno nije niko nazvao. Zovem drugi dan,javi se djelatnik i kaze mi da nema sad nikog ovlastenog,bude on prenjeo poruku pa ce me nazvat. Opet niko nije nazvao...posaljem mail sa upitom,jer sam sebi sam vec dosadan da bi za 3 minute dobio odgovor ventilatore nije moguce narucit...
Eto jedno iskustvo koje im nimalo nede u prilog
Pokupio grafu i odnio ju doma te sad trazim nekog ko zna i moze a i zeli naravno napravit stvar kako treba

Uglavnom sramota,dno dna!

koja grafa i sta joj je tocno ? inače ne čudi me takvo ponasanje, to je postalo normalno za naše shopove, ima izuzetaka, al malo...
nick praskaton je offline   Reply With Quote