View Single Post
Staro 06.11.2017., 08:48   #47
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Da rezimiramo sve. Kažete da nemate nikakve povezanosti jedan s drugim, pa evo sada sve da napišem, i koliko god vi tvrdili da niste povezani u poslovnom smislu, jednostavno je pre očito sve to i zato vas svu trojicu/četvoricu treba izbjegavati na veliko.

CYBER SHOP j.d.o.o. je vlasnik Robert Žilić

Cyberspace j.d.o.o. je vlasnik Vedran Štitić

Obe firme imaju isti kontakt (info@cybershop.hr i prodaja@cybershop.hr)

Mislim, ako je Cyberspace tvoja firma, zašto se ljudima daje kontakt od druge firme? I ako si vlasnik samo Cyberspace-a, nikada nisi imao neki drugi, kako to da onda zapravo imaš Cyber shop svuda? Meni to nije isto, meni su to dvije firme...a i dva različita vlasnika...



Uz sve, oboje ste "privatno" poznanici.

I onda još dodamo brata, i Dominika isto jer se ipak i vi poznajete privatno. Mislim, kako moš imati nekoga na faceu a da ga ne znaš?

Pa uz sve dodamo, da samonajbolje i cyberspace na njuškalu imaju copy past oglase sa malim izmjenama. I onda još dodamo da ste svi tri, četiri doslovce u istom poslu, ono sami sebi radite konkuranciju...

Ovaj tvrdi da je naručio od vas stranicu i zato greške s vašim podatcima i zato je slična...Mislim ako naručiš stranicu od nekoga, valjda ju onda i pregledaš prije upotrebe. A onda ovaj drugi govori da ipak nije naručio. I kome onda da vjerujemo?!

A uračunajmo i to da ste se oboje u isto vrijeme javili na forume...čudno...

Nemate fixne telefone, ne zato jer su mobilni bolji, već zato jer fixni zahtjeva malo više posla i nije ga samo tako lako maknuti. Većina firmi je j.d.o.o....

Da li moram ići dalje ili je ovo dovoljno?

Sve u svemu, smatram da imate mutne poslove koliko vi to god tvrdili da nije istina. I smatram da sve vaše trgovine moraju biti na listi "kupuj s oprezom" a to budemo i nekako naznačili na forumu...
FRipper je offline