View Single Post
Staro 21.08.2017., 11:43   #68
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ah....

Popustio sam pred samim sobom i kupio igru.
Mogu reć da je zanimljiva. U startu je full teško bilo skontat koji mi je cilj jer
sam stalno očekivao neke misije ili nešto, ali doslovno je samo loot i onda bježanje s lootom "preko vrata" na kraju raida.

Kretanje lika mi je najdraže dosad, puno mogućnosti provirivanja,mijenjanja brzine, saginjanja u više pozicija itd.... dosta taktički pomaže.

Grafika je generalno govoreći dobra iako su texture kad se približim zapravo očajno loše.
Zvuk je dosta dobar i puno znaći u samom gameplayu.

E sad ono što me živcira je prokleti ai koji me par puta dobro ozljedio bespotrebno..... ali također ovo s gubljenjem cijele opreme kada umrete
( osim stasha kojeg imate u bazi te jako malog "secure containera" kojeg nosite na teren a svejedno ne gubite stvari iz njega- ali ima samo 4 slota što je opet super ajde.... ) izaziva paranoju i baš je napeto igrat. Dosta puta sam se okrenuo na svaki šušanj a da ne govorimo kako kroz hodnike hodam najsporije moguće sa leanom i pie-anjem svakih vrata xd.

Na kraju bi reko da igra nije ni izbliza po količini levela dovršena , ima i bugova i crasheva te ne znam bogami koliko če im trebati za sve riješiti, ali većinu vremena mi je jako igrivo i zanimljivo.... kako sam već rekao ta paranoja mi je greza i napeta.

i sad jedan primjer gameplaya xd :

Znaći sat i nešto sam igrao raid, počeo sa makarovim za kojeg sam jedva uštedio, skinem jednog lika koji me napo nožem pokupim sve što je imao, a to je praktički ništa. Nastavljam, kad vidim jedan s ak ispre mene.... paf jedan mu u glavu i ak je kod mene... ulazim u neki kao napušteni hotel, skupljam, nađem nekoliko korisnih i dobrih itema, kad vidim neko se šulja u dvorištu. Kratki rafal iz ak i lik je na podu, malo kasnije netko ide po njegovu opremu i dočeka i njega rafal..... kasnije produžim do njih kad dva dobro gearana playera su bila.... pancirke dobri prsluci mitraljezi, automatkse pumperice.... nemam gdje više s opremom, te idem prema izlazu iz levela....

Dočeka me netko iza jednog pipelana i shotgun me pogodi sa 20 metara..... fraktura ruke, krvarim iz dva mjesta , paf opet...... vid se zamagli krv preko ekrana.... paf opet me pogodi.... kritično sam ... pucam po njemu faljivam..... sagnem se i zgrabim pumpericu .... provirim i paf pogodi ga posred face i on pada.... brzo zgrabim zavoj i zaustavim krvarenje , te mdkit uzmem te odjednom kad sam se healo padnem.... kako i zašto ne znam.....

Igra nakon toga kaže da sam poginuo by me..... imao sam 7 killova i opreme ko u prići... u iduću partiju sam krenuo s nožem.....
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote