View Single Post
Staro 10.03.2017., 11:04   #11
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
dakle nećete vjerovati na koju čistu slučajnost sam riješio problem

dogovorio sa nadređenima i sa vanjskima da će ih dočekat 1gb win/office update-a jer jednostavno NEČE, nemrem više se bavit guglom i trial-error metodom paralelno na 2 kompa jer oduzima previše vremena.

reko ajmo raditi ovakve image kakvi jesu i bok... lupim lenovo system update i veli kao not applicable za moju mašinu (i na m82 i m83), ma reko kenjaš i skinem ja zadnju verziju system update-a, stavim instalaciju u image i reko logično idem instalirat program kadli ono - trebaš .net 4.5.2

čuj to, a svi apdejti skinuti ono 100 percentno (u starom image-u je .net 4.0 ili možda 3.5 čak).

ajmo probat manuala i skinem .net 4.6.2 i koji restart kadli ono brdo nekih nevezanih security apdejta + brdo office apdejta... čuj sad to?!

sysprep.

sve čisto.

hvala ti microsoftče na ovom logičnom rješenju problema

p.s. upravo sam napravio uputu jer i dalje nisam mogao dobiti da se apdejtaju other microsoft products, a problem je što je potrebno (vjerovatno nanovo ali who cares) instalirati online WU agenta, a to pak neće ponuditi ako se microsoft.com ne stavi u compatibility view ili na stroju nije ie11 nego stariji ie

sve sami logikluk

Zadnje izmijenjeno od: syss. 10.03.2017. u 11:09.
syss je offline   Reply With Quote