Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 27.04.2010., 16:22   #107
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Evo ja se malo ponovio glede MP3 sluški, do sada sam koristio Sennheiser PMX 60 i one su mi odlične što se zvuka tiče, ali su ipak malo lošije izrade pa mi je nakon svega 8mj, svakodnevnog korištenja već polagano počelo pucketanje u oba drivera i to zbog kabla koji se očigledno negdje unutra malo otpojio, no nije bitno imam garanciju pa ću to reklamirati!
A danas sam podigao svoje nove sluške, ove Sennheiser PX 100-II i prva stvar koju mogu primjetiti, osim razlike u cijeni jest kvaliteta izrade, ove sluške su na vrlo visokoj razini izrade i definitivno je moje mišljenje da kod njih neće biti sličnih problema (bar se nadam), ali ono što je mene pomalo razočaralo jest zvuk, a to je ono najbitnije, istina je da su PX 100-II 32Ω dok su PMX 60 samo 24Ω i jasno mi je da ove nove trebaju više snage da dođu do izražaja, ali svejedno i tu sam spreman jer koristim i Fiio E5 pojačalo za slušalice, i nije da one nisu dovoljno glasne, naravno da jesu, ali jednostavno su sa PREEEEEEEnaglašenim Bass-om, i to mi ubija cijelu bit ovakvih slušalica!
Meni su PMX 60 bile savršene za te pare!
Dok za PX 100-II to nikako nemogu reći!

Dakle, zaključak, ovo su moji prvi utisci, probao sam se malo igrati s EQ da dobijem željeni zvuk, i nije neki problem ga naći, ali je problem u tome što moram koristiti EQ sa ovim sluškama, dok sa PMX 60 mi to nije trebalo!
Uglavnom, ako volite Bass Heavy zvuk onda su ove slušalice definitivno jedne o kojima možete razmisliti, ali ako hoćete ujednačen zvuk u svim frekvencijama onda ove slušalice definitivno nisu za uži izbor!

Eto toliko od mene o ovim sluškama za sada!
Tko zna možda se priviknem, ALI sumnjam!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote