View Single Post
Staro 27.12.2009., 15:12   #142
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor MitO_ZGB Pregled postova
e ovo i mene zanima

uglavnom camelot mi radi odlično...

jedino koristim portable instalaciju, jer filmove imam na eksternom hardu, i onda po potrebi priključim ili kod sebe ili ako starci žele dam njima filmove...

e sad naravno nije isti path kod mene i kod staraca do eksternog diska...

pa bi bilo odlično kad bi mogao samo path promjeniti za source, a ne da onda on sve skenira ponovno...
na novijim verzijama ima za podesavanje path-a, opcije na samom fodleru u libraryu pise promjeni path ili tak nesto no opcija od sada ima


Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
misliš ono gdje je kvadrat i podešavanje kuteva i tilova?
na 720p tu se vidi samo kvadrat, drugo ništa. kod drugih rezolucija ne mogu raširiti dovoljno kuteve.
pogledaj pod settingsima na samoj rezoluciji, ako drugi monitor ima rezoluciji ima recimo 1680x1050 onda ti nemozes s xbmc dobiti 1920x1080

Citiraj:
Autor glista Pregled postova
meni neće raditi automated scraper, odredim scrapera, stavim content i puknem automated scan ali ništa se ne dešava....i onda moram ručno pod movie information za svaki film.....

koji bi mogao biti razlog?
procitaj malo opcije, moras oznaciti da skida fan art i filmovi ti moraju dobro imenovani biti a ne da bude "xxxx DViX FxG"

isto tako imas opciju da u po imenu foldera trazi filmove pa onda nemoras gledat ono sto je unutra vec gleda samo po folderima, to je bolaj opcija
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote