Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 12.11.2009., 18:42   #48
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
Jedino pametno ti je otići u dučan sa svojim slušalicama i usporediti ih tamo sa HD555,jer 900 kn nije za baciti,pogotovo ako te doma razočaraju.Npr,imao sam Philips 895(tada oko 450kn) koje su mi bile puno puno bolje od Sennheisera HD 202 (oko 250kn) i HD485(oko 700kn),što po zvuku što po kvaliteti izrade.Grado sr60 (oko 500-600kn) još bolje po zvuku,ali pomalo nezgrapne.Na kraju je pao Beyerdynamic dt990 (oko 100eura-oglasnik) + malo jetino pojačalo(150kn) i peri.Probao 5.1 slušalice Trust-Zalman-Speedlink-sve je pušiona.
Evo konačno netko sa svojim iskustvom!
Prvo, hvala, a drugo, problem je kod nas doći u dućan i tražiti da ti daju da isprobaš neke sluške!

Evo ja sam kontaktirao nekoliko dućana i distributera, i nitko od njih takvo što nemože pružiti potencijalnom kupcu!

A ja sam se još malo raspitao, odnosno progooglao i naručio sam si FiiO E5 pojačalo i kad dođe onda ću ići u testiranje sluški!
Čuo sam od jako puno ljudi koji imaju Sennheiser slušalice da su im tiše od drugih, ali sam isto tako pročitao da je to zato što one zahtjevaju više snage, i zato sam si naručio pojačalo, koje mi možda nije dostatno ali je bolje nego bez njega!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote