View Single Post
Staro 29.06.2009., 09:27   #92
HrvojeC
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
shokre - ne vrijedi mi nabava nista, nisam u Hrvatskoj
jucer sam usporedo gledao Canon SX200 i neki Panasonic, ali ne ovaj LX3, nego vrlo slican i slicnih karakteristika, cak je i 100$ skuplji od Canona... i Panasonic ima bolji ekran (puno bolji), i ima siri kut, dok Canon ima daleko veci zoom (12X optical) i ljepsi je Canon

onda sam se pomaknuo metar i uzeo u ruke DSLR-ove, i stvar je kod tih DSLR-ova, je da ono sto se meni svidja dodje 1000$ + .... kao recimo Nikon D5000 ili D90, ili canon T1i (500D), ili Olympus E620... Sony A350.... Sony i nije tako skup... ne znam kakve su im lece, jer ja ako i uzmem, ne planiram u tako brzo vrijeme kupovati dodatne lece i dodatnu opremu....

zapravo sto zelim, zelim aparat koji ima brz fokus, koji je brz u slikanju iz pokreta i objekata u pokretu, te koji slika bolje u mracnom/mraku...
Što se tiće aparata (ako i to kupuješ) Bratulić ima na akciji Canon 40D s 18-200 objektivom i CF karticom od 4GB po 6190kn + PDV što ti je za početnu kombinaciju više nego dovoljno. Kasnije kad prijeđeš na višu stepenicu u fotografiji možeš kupiti kvalitetnije i bolje objektive.

i vjeruj mi ni jedan kompakt se ne može mjeriti u lošim svjetlosnim uvjetima s DSLR-om. Ako ti veličina ne stvara problem radije uzmi DSLR jer nećeš pogriješiti.
HrvojeC je offline   Reply With Quote