View Single Post
Staro 19.06.2013., 00:34   #17
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Heh, ništa od Apple supporta. Cijeli dan me vozaju u krug i na kraju čovjek dođe od ljutnje do tuge. Generički roboti koji samo vrte istu priču u krug i bitno im je samo da ti uzmu lovu, dalje ko te j...
Jesam naivan, i fakat sam gledao taj Apple većim očima, sad nakon ovog, kaj reć. Oni van USA ne mogu ništa, ne žele ništa i hebe im se živo kaj pred očim gube mušteriju. Sa nekoliko novijih Apple uređaja u vlasništvu.
I garancija ti služi za obrisat guzu. Sad prvo treba gledat ko je ovlašteni servis, onda dal imaš dovoljno love da uz cijenu uređaja uključiš i skupi popravak, pa tek onda kupovat.
Alcatel i Android, here I come.

Sutra kad dobijem službeno na papiru objašnjenje, eventualno update-am, al nekak sumnjam da sam se trebao prije nošenja mobitela osigurat da imam dokaz u kakvom je stanju bio, ovak mogu reć kaj hoće.

Probat ću još prosvjedovat u Vip-u, i eventualno čisto svoje iskustvo okačit svugdje gdje stignem, pa i iz revolta upozorit institucije, da upozorim ljude i da se bar neka kontrola počne radit.

Nebi niš rekao da je mob pao u vodu, pao i da je udubljen, ogreban, bilo što... Ali savršeno očuvan mobitel koji ode na način na koji mnogima na netu ode, ovako... Za nevjerovat.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote