View Single Post
Staro 28.10.2010., 17:13   #1
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Kojeg operatera i tarifu odabrati?

Odsad nadalje sva misljenja,upiti i preporuke vezana uz operatere na našem tržištu kao i ponude tarifa u postpaidu ili prepaidu neka se nadju pod jednom temom. Dakle, osvrti na Vašeg operatera ili operatera i tarifu ili tarife su Welcome i

Kod mene je stanje ovakvo trenutno : VipME sa tarifom hocusms koji eto moram imati zbog ostatka familije jer su svi na vip pretplatama pa da me zovu za djabe, nije mi drago ali uvalili su mi taj broj pa ga moram imati. Takodjer je tu Tele2 prepaid sa Smiley tarifom, koristim ju otkad je ponuđena i služi dobro. I za kraj Bonbon, uzeo na nagovor sa još nekoliko prijatelja jer smo svi imali doma neke stare t-mobitele pa kako inače se dosta čujemo, ovako to radimo djabe.

U prošlosti sam koristio dugo pretplatu T-mobile, zatim VIP pretplatu preko firme, pa Tele2 na pretplatu, uglavnom isprobao sve i najsretniji sa prepaidom, pogotovo zato jer dobre akcije zaobiđe pretplatu u početku. A i nisam od onih koji bi ikad uzeo pretplatu samo zbog niže cijene uređaja.
Router je offline   Reply With Quote