View Single Post
Staro 26.12.2009., 00:14   #62
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Ako ćeš pošteno,ruku na srce,na 350kn procjenjuju polovne,doduše ja sam svoju jako malo platio,ispod 300kn,i retail je bila,ne dolazi s ničim u toj kutiji vrijednog spomena,ali ti hoću reći da ni 519 nije previše za nju, ali zahebava ju jedna stvar,a to je šta ima EMU 0202 čini mi se,i M-Audio 5.1 Revolutiona,kao i Audiophila 2496 polovnih po 400kn. Tako da se ne isplati dati više od 300,350 za ovu Music,ovo su ipak ozbiljnije kartice, pogotovo za reprodukciju glazbe.
Da, i ja bih volio da Ve-Mil nije propao i da mogu kupiti E-MU 202, ali nemogu!
Na našem tržištu možeš kupiti jedino Creative kartice i to je problem.
Asus, E-MU, M-Audio teško ili nikako
Polovnu ne bi uzimao, jer zvučna se ne kupuje svako malo i 200 kuna "uštede", a gubitak garancije mi ne znači toliko.
Tu je i gubitak na vremenu dok je pronađem, dok pronađem poštenog trgovca i sl..

Citiraj:
Sretno..znači 300 zvučna,slušalice 200-300,i to je to..mirna Bosna. Samo eto pitanje žičarije..a opet,kvragu,zašto ne uzeti bežične? Sad sam već duboko u OT..svašta sam čuo i o kvaliteti bežičnih ispod 500kn,ali ok..
Ma koje bežične!
Diže mi se kosa na glavi od pomisli na išta bežično dalje od tastature, a i ona mi je draža žična.

Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Sennheiser "oko" 1000kn ti vec bez problema pokaze sve nedostatke te zvucne kartice.
Sennheiser HD 201 + X-Fi Music je, mislim, pristojna kombinacija!
Terminator02 je offline   Reply With Quote