View Single Post
Staro 25.12.2009., 01:51   #55
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
A tako nešto,da..samo je ova i u stereu ograničena na 24/96khz,dok Gamerica i Music potežu i na 24/192khz u stereu tj. 24/96 u 5.1 modu, isto tako pitanje je šta je u toj kantici plastičnoj,tj. bolje pitanje je šta nije.

Osobno sam vrlo vrlo skeptičan prema eksternim Creative karticama,imao sam X-Fi Go! na laptopu,i recimo samo 2.1 možeš spojiti na njih,ovo je pretpostavljam 5.1 varijanta X-Fi Go! kartice,i tako su ju pametno je li, i nazvali Surround 5.1,čudo.

Mogućnosti su im iste,ali mislim da je zvuk na stolnom Musicu ipak bolji,to je ipak podloga i za Elite Pro model X-Fi,tako da teško pristajem na usporedbe s bilo čim iz X-Fi palete. Music im je najbolja kartica,to sigurno, imao sam i Gamera,zvuk je u igrama jednak,ali ova ima DolbyEX i DTS,ima hrpu konektora na samom PCB-u,šteta da nema SPDIF sa stražnje strane ali eto.

Nije to loše ali,ljudi to obično za laptop uzimaju,imaš u adm-u ili diskontu više ne znam,i dalje Extreme music, 539kn ti je čini mi se nova novcata,2g garancije,neka je PCI,ali ako ti treba zvučna iz X-fi serije za stolno računalo, nemoj uzimati USB varijante. To ti je moja preporuka.

Ja to gledam malo sebično sad,znam,jer pretpostavljam zašto bi ti USB,da možeš i naprijed uštekati zvučnu,i slušalice,zbog eventualne duljine žičarije,ja recimo svoje Philipse dok sam imao,uštekam u daljinac od Z2300,isto dobro bude,nisam primjetio neko drastično stišavanje i gubitak na kvaliteti.

Ako ti treba usb od x-fi,i spajaš 2.1 sistem,odi na go! verziju,ili ako ti treba samo za slušalice. Samo si zakasnio 2mj,vemil ih je imao po 149kn, nevjerojatna cijena za takav komad hwa. Sad su opet na punoj cijeni od 300tinjak kuna..strašno.
thedream je offline   Reply With Quote