View Single Post
Staro 15.12.2009., 08:22   #4
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ulovi X-Fi Extreme Music,to je kartica po mjeri tih zvučnika,u općenito svih PC drljača. Daš 1000kn za zvučnu,a imaš zvučnike od 300kn. Nice one!

Bolje svakako obrnuto,tako da ti savjetujem lijepo ako baš moraš mijenjati zvučnu,da uzmeš polovnu Extreme Music za 350kn,i kraj priče. Sve drugo je totalno van pameti ulaganje,kao i preporuke promjenjivih op-ampova nekome tko ima plastične bukače i to Creative od 300kn.

Po meni je bolje rješenje za čišći i kako ti kažeš detaljniji zvuk,ulaganje u nove zvučnike,i to traženje nekog kvalitetnijeg 2.0 sterea,ALC 889A ima 106db SNR ako sam dobro zapamtio,bar se hvale time,imaš i SPDIF out na ploči,i lijepo spoji nešto kvalitetnije na tu zvučnu,tako je sisa napravio čini mi se.

Ne znam samo šta bi dobio ulaganjem u super skupe zvučne,da bi ih spojio na ta smeća,NHF.

Jedino što valja od te plastike za PC su ajd,koliko toliko ovi novi Logitechi, 323,kako se već zovu,2.1 sistem je, onda standardno Z3/4 2300 serija, 5500, Genius drvenjaci su ok,poslužit će 2000x,3000x ili kako već, i Creative T20,T40,pa i omaleni T10,vrlo veseli zvučnici rekao bi,za taj size.


Sve drugo bi ja zaobišao,to ti je kao kad se hvale da im je zvuk bitan na PC-u,nemaju dovoljno para za Hi-Fi,ali bitno da su na Logitechu X210 ili šta ja znam,Trustu 2.1.

Zaboravi ulaganje u zvučnu od 1000kn, uzmi si poštene zvučnike i spoji ih na Realtek preko SPDIFa. Ili kako sam ti u prvoj rečenici napisao, ako baš hoćeš silovati te Creative zvučnike,uzmi Extreme Music,za 350kn koliko traže za polovnu to je najbolja zvučna na tržištu, imaš punu ASIO 2.0 podršku za fubar, EAX 5.0 za igre,imaš dolby DTS,prologic II itd gluparije, driveri su u redu manje više,više nepotrebnog,nego potrebnog,ali rade, i zvuk je stvarno u redu,bar na Z2300. I za tu paru.
thedream je offline   Reply With Quote