View Single Post
Staro 24.09.2005., 03:55   #20
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Moze biti nacrtano kako oces kada ja neam kratice tool u tom meniju....

nis probat cu sa drugim drajverima.....

Uglavnom nepricam na pamet evo da se izjasnim imao sam gforce2-3 znaci 2 komada i drajveri su mi bili zakon (aka detonatori) i onda predjoh na atija na modele od 9200se, 9200, 9600pro, 9600xt, 9600xt-vivo znaci reklo bi se da sam ih imao poprilicno i sa atijem NIKADA da naglasim NIKADA nikakvog sranja sto se tice refresha nisam imao. Nadalje sve se dalo jaaako ljepo postelati eto toliko od mene.

Za razliku od ove nvdije koju imam sada sa kojom sam krv propisao dok sam samo refresh lock sredio a onaj nvidia display moram micati sa drugim drajverima mislim da je pametnom i dva sranja dosta.

Sa time da vise volim nvidi-ne grafice jer mi vise pasu oku i sljedeca ce biti nvidia (grafa jel) ali da cu ih pljuvati zbog drajvera bogme ocu.... Mislio sam im poslati opsiran revjuv drajvera na forum ali nemaju forum kakve li slucajnosti.

Nego da rezimiram nevolim kada oko banalnih stvari tipa refresh rate ja moram isprobavati tisucu i jednu stvar miislim pa jeli takav problem napraviti taj lock? Tako da su me jako razocarali.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote