View Single Post
Staro 29.10.2010., 14:21   #29
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
T-Mobile pretplatnik 10+ godina, zadovoljan, trenutno na tarifi za sve, računi mi ne prelaze 15-20% od tarife nikad, većinom sam tu negdje mrvu preko tarife, dosad sam probao skoro sve 'pametno' što su nudili od tarifa.
Stari ima 99 pretplatu od 92.g., dakle iz doba NMT 099 mobitela, također zadovoljan korisnik, trenutno na tarifi za sve, računi isto tako uvijek oko iznosa tarife.
Imam još i Vip pretplatu, i to već godinama jednu te istu tarifu koju čuvam kao oči u glavi (stara priča da opcije koje valjaju brzo ugase ali se mogu koristiti do korisnikovog opoziva ili promjene, a ja nisam lud da to mijenjam) - model 50 i prastara opcija vip0 - koja ide ovako - minuta razgovora 0.10Kn u vip mreži bez obzira na duljinu trajanja razgovora. Vipov račun nisam godinama dobio preko 112kn (radijska frekvencija mamicu joj) xD
Službeni 099 - najdraži - imam 200kn raspoloživo za razgovore - s tim da je unutar cijele firme besplatno - dakle svi bitni brojevi su džabe, 200kn ostaje za razgovore sa strankama i meni kad zatreba - sasvim dovoljna tarifica za sve to.
Cura i stari njen imaju tele2 pretplatu i osim cijenom razgovora, uslugom baš i nisu nešt prezadovoljni - malo malo puca signal, poruke kasne i tak, stalno peezdarije.

Samo još jedna opaska za nečiji komentar za zvanje nekog kad ima recimo 91 broj a u biti je u 95 mreži - zvuk zvonjenja mobitela u slušalici je drukčiji u takvim slučajevima. Ne čuje se isto kad uspostavite vezu i počne vam zvonit u slušalici ako zovete recimo iz vipa na 'pravi' vip i kad zovete iz vipa na '095' vip.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote