Tema: Košarka
View Single Post
Staro 17.03.2019., 22:38   #3272
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ma zanemari skokove i pustanje da pokupi lopte u obrani, pricamo o lakoci skupljanja asistencija. prije si asistencije mogao nakupiti spustajuci loptu centru u reket, a danas od 11 suigraca doslovno svaki mora biti u stanju pogoditi tricu.

evo phila-bucksi su pri kraju, bit ce do kraja tekme preko 200 field goalsa, od toga 80 trica. ne znam kolko je od ovih pokusaja za 2 poena suteva, a kolko polaganja/zakucavanja, ali u svakom slucaju puno puno vise je suteva koji u najvecem broju slucajeva nose i asistenciju, a sve je manje solo prodora ili guranja pod kosem.

sad usporedi to s robertsonovim dobom, zato mi nije jasno ovo da bi tada Russel imao 17 asista.

edit: ajde barem se Hezonja nije raspistoljio nego je ostao na zemlji nakon poteza sezone:

Citiraj:
Mario Hezonja was asked about the Knicks' approach against James in the fourth quarter, when James went 4-15 in LAL's loss: "He just missed shots. Don't get that twisted. He had (33), 8 (assists) and 6 rebounds. He just missed shots. If you are saying you are the reason he's missing shots, you are an idiot. Pretty simple… We did a good job of sending him of where he doesn't like to be, if I can say that because he likes to be everywhere. But yeah, overall good job by the team on playing defense on him."

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 17.03.2019. u 22:57.
adaksinjo je offline   Reply With Quote