View Single Post
Staro 20.01.2019., 14:26   #46
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor sokolmaric Pregled postova
Nažalost bojim se da je sve više stvar loših drivera za starije grafičke, iako sam i za sebe mislio da sam riješio problem što sam prije naveo u postu, ipak nije na koncu riješeno i odustao sam od nje i kupio RX 580 koja radi bez problema. Taj famozni black screen nakon win logoa mi se znao potpuno random pojavljivati i nestane random nakon nekoliko ručnih resetova...
@ papčić ukoliko ti se uspije win bootat bez black screena pokušaj u afterburneru mrvicu downclockat memoriju na recimo 1100 mhz i vidi kako će se ponašati, i u settingsu afterburnera stavit kvačicu na force constant voltage, power limit stavi na +5% i vidi ima li promjena (potrebno je stavit kvačicu da se afterburner pokreće po pokretanju Windowsa). Meni je to donekle pomoglo ali kažem i to je bilo privremeno jer je tu i tamo ponovno crni ekran bacalo bez razloga (ponekad u igri i povremeno pri učitavanja desktopa nakon win loga). Vjerujem da flashanje v biosa je dobra stvar za pokušati, ali ja se eto ne usuđujem to radit sam. Sretno i javi ako si riješio ikako problem.

Na karticu je flashan drugi bios sa downclockanim frekvama. Udje u win7 ali ima artefakte. U win10 ne ulazi ni tako...proglasena mrtvom
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote