View Single Post
Staro 28.08.2018., 15:56   #41
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor sokolmaric Pregled postova
Lijep pozdrav želim
Posjedujem sapphire R9 290 tri-x koja me u pravilu još uvijek ok služi, ali nakon zadnjeg službenog updatea drivera (18.5.1. i nakon njega probao sam i optional 18.8.2. verziju) odmah nakon windows boota mi baca black screen i apsolutno ništa se ne vidi, koliko sam skužio slika bude dok se ne pokrene miš i nakon toga sve crno i jedino reset pomaže da se vrati slika... Pokušao sam pokrenuti DDU i iz safe moda i normalno ali ne mogu niti pokrenut program jer baca neku error poruku. Pokušao sam i iz control panela uninstalirat amd program i zatim ručno još sa particije u program files izbrisati folder koji ima veze sa amd i pokušao ponovno instalirati driver, ali nakon instalacije i reboota opet isto. Neznam što dalje mogu napraviti po pitanju toga, a da ne moram ponovno svježe windowse instalirati. Ako i moram neznam sada koju verziju drivera instalirati jer nekako mislim da ako opet zadnju verziju stavim na svježe formatiranu particiju i svježe windowse da će opet se ista stvar pojaviti.
Inače ostatak konfiguracije je
i7 3770
12gb ddr3 1600mhz
R9 290
Corsair RM 650w
1TB HDD seagate barracuda
256gb Samsung 850 evo

jel ti bude strelica miša na tom crnom ekranu? to se događa na nekim kompovima, samo otvori task manager (ctrl shift delete), odi gore na file - run new task, i upiši explorer.exe.. nakon toga se pojavi desktop.. zašto se događa, ne znam

btw. mislim da to nema veze s grafom, nego su driveri u pitanju ergo nije potrebno bios flashati
John Creasy je offline   Reply With Quote