View Single Post
Staro 14.05.2010., 12:33   #8
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
...Neka novost sa volanom kao kontrolerom ne postoji, nista nije novog izmisljeno godinama, tako da iscekivanje nekog spasonosnog modela jer je u ponudi "samo stari modeli" nije od koristi. Uglavnom, slobodno trazi lagano i ex model, ako ga kazem nadjes u kakvom skladistu za 300-njak kuna, neces pozaliti.
Evo, gdje god da pitam, nigdje nema skoro ništa od Logitech volana.
A za EX model sam negdje pročitao da se više ni ne proizvodi. Tak da vjerojatno nisam u krivu što mislim da dolaze neki novi modeli. Cijene su dosta porasle upravo iz tog razloga što više nema toga na lageru.
EX za 300kn u dućanu je mission impossible. Tamo gdje ga i imaju je cijena 550-600kn, a toliko fakat ne vrijedi.

A nigdje nebrem naći na netu da li su najavljeni novi modeli ili ne. Mislim istina je što kažeš da ništa novo nije izmišljeno godinama. Ali ono, može se puno toga unaprijediti. Mislim da nema potrebe ni za nekim modelima miševa i tastatura, pa su ih ipak izdali (npr. miš G500 nasljednik G5, G110 tastatura, nasljednik G11, itd).
A dok se uzme u obzir da su neki modeli volana izašli prije 5+ godina, mislim i da je vrijeme za nešto novo. Zar ne?
TheBEaST je offline   Reply With Quote