View Single Post
Staro 02.09.2008., 12:03   #85
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor marko_1 Pregled postova
Nepotrebno... Mozes krenuti sa laganim treninzima kako bi dobio lijep tonus misica, za vjezbanje ti uopce netreba sala, u teretanu idu ljudi koji zele smrsaviti i oni koji se zele zdebljati (ali ne tako da dobe salo vec misice)... Bavljenje sportom od malih nogu je preporucljivo kako bi odrzavao nisku kolicinu masnih naslaga tj. body fat-a te kako bi ojacao tijelo... Bavim se teretanom 4 mjeseca (imam pauzu preko ljeta do 10og mjeseca), te sam u prvom mjesecu postigao 4 kg misicne mase (naravno uz dodatnu suplementaciju te malo rebalansiranu prehranu)... Trebas poceti sa treningom za definiciju misica tj. manje kilaze i veci broj ponavljanja npr. 3 serije po 14 ponavljanja itd itd. Uglavnom bolje bi ti bilo da se uclanis na forum.teretana.net te postavis pitanje tamo...
To ti nije mišična masa.Opstipacija?

4kg u mjesec dana - nema teorije,2 max.(opet,u tvom slučaju teško) U suprotnom,mora da si jebeni mutant...govorimo o mišičnoj masi.

Početnik prvih par mjeseci može samo gubit kile jer topi masnoću.Tada se stvara zdrav temelj za izgradnju mišične mase...i naporan put ka njoj...kad bi svi napredovali kao ti,teretane i sve silne studije koje prate i silni proizvodi nebi ni postojale...Zašto,6 mjeseci treninga = 24kg mišične mase,Rambo se nebi nikad ni snimio Svaki drugi panj na cesti bi izgledao kao Rambo.

Eventualno ako si gurao nos tamo gdje mu nije mjesto,kemiju.

Ako vaga pokazuje 4kg više,to jest masa...ako piješ mega mass i slična njesra koja sadržavaju puno nekvalitetnih UH onda ti to nije mišična masa,već običan talog UH-a (neiskorištene se pretvaraju u nemišična tkiva-da ne kažem masna tkiva,tkz. rezerve) i vode u tijelu.Šta piješ od suplemenata?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote