View Single Post
Staro 02.03.2018., 17:22   #10432
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor Nevidljivi Pregled postova
Tuner sam koristio 1x na 2 min. pa mogu reci samo da "radi" ( slika 576i ne znam ni kako bi mogla biti dobra )
Mijenjanje kanala je "brze" od Grundig koji sam imao prije ali nista posebno ( mogu ti snimiti 10 sec. video i stavit link pa ti procjeni dali ti je brzo ili ne )
Kodi isto kao Tuner, imam ali nisam nikada koristio na Tv-u.
Ono sto koristim je Netflix, Amazon Prime video i Youtube.

Titranje sam bio primjetio na par videa na youtubu ( bio je 4k video sa 60 fps ), dok kod drugih 4k sadrzaja to nije bio problem, bilo druge Yubitu snimke, Netflix ili Amazon )
Problem sam rijesio tako sto sam jednostavno vratio orginal YouTube app ( znaci update youtube-a je stvarao taj problem ) ali sada se ocekuje novi Youtube app pa mozda rijesi problem.
Zahvaljujem na informacijama. Otišao sam još jednom do dućana i malo me euforija prošla. Lijepi je na DEMO snimci ali čim se pokaže neki "brži" sadrža, vide se boljke 60Hz panela. Pogledao sam malo druge modele i vidio sam model sa 120Hz panelom:
https://www.philips.hr/c-p/55PUS6501...ecise-ultra-hd

Ekran me oduševio i ima ono baš što želim, super smooth sliku. Sad, ako ima neka preporuka od 55 ili 65 inčnog televizora sa 100 ili 120 Hz ekranom, bio bih Vam zahvalan. Vučem prema 65. Samsung, Sony, Panasonic, Philips ili neki drugi, nisam fiksiran na brand. Na kraju krajeva, može i Grundig ali da je slika smooth. Naravno cijena ne bi trebala biti blizu OLED-a, jer bih u tom slučaju ipak išao na OLED. Hvala unaprijed!
alengrosevic je online   Reply With Quote