View Single Post
Staro 25.02.2018., 13:20   #1974
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Pa dottore nemam pojma to cu tek saznat preko buraza. Doduse kao bivsi ajfonovac i osoba koja je radila u istyleu skoro 3 god ti mogu reci da vece smece od appleove dodatne opreme posebno lightning kabla sigurno ne postoji.

Meni je na g3ojci riknuo kabel doduse nije odajao dojam nekvalitetnog isto je i sa g6, doduse i meni se punjac grije dok je temp moba prihvatljivo dobra necu se zamarat punjacem. 😛 no istina je sto kazes kad nesto skupo platis ocekujes opravdane novce.

Ne znam ove koje je buraz dobio uz s8 su cisto solidne doduse i da kazu da su 200€ mislim da bi cijena uredaja bila puno veca ako i same slusalice nebi vrijedile vise nego njihov sitsung haha..

Pa v30 koliko sam vidio ima pojedine opcije koje g6 nema, no po meni je v30 izasao prekasno i da sad kupujem mob rade bi pricekao jos mj, dva i uzeo novogodisnji model.

O sonyevoj opremi takoder ne znam jer iskreno nakon xperie Z mi se cini da su ostali u sjeni i to takvoj u kakvoj je tada huawei bio i mogu reci dobro ih je i pomeo. 😂😂
devaa je offline   Reply With Quote