View Single Post
Staro 29.01.2015., 10:01   #13
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Pawzilla Pregled postova
Nekako sumnjam u to sve. Da je to jedna velika kutija spojena debelim kablom za to čudo na glavi "nosioca", ajde, ok. No prijenosni uređaj koji ima dovoljno računalne snage da paralelno skenira prostor i računa dovoljno detaljnu grafiku bez laga, to mi je nekako SF.. Ima i onaj video gdje žena radi quadcopter, no nikako da me pusti dojam da je to sve uljepšana verzija za medije. Tamo je "model" u zraku dosta jednostavan, s svega nekoliko opcija oko pomicanja predmeta u prostoru, svega par alata za modeliranje i najbitnije, orjentacija vezana uz promatrača, ne uz okolinu, što drastično olakšava stvar.
Točno, ono kaj je prikazano na prezentaciji, to je maksimum, i implementacija će biti duplo lošija sa raznim glitchevima gdje se virtualni model neće dobro pozicionirati u odnosu na okoliš. Niska rezolucija, spori odziv, i upravljanje jednim prstom. Ak nismo artritis dobili od skrolanja mišem, ili nam palac nije otpao od pametnih mobitela, od ovog će nam se sigurno prst odšarafiti.
Rađe nek naprave neki SF film u kojem ćemo svi uživati i maštati o nekoj budućnosti nego da nam prodaju implementaciju ovih lijepih želja.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote