View Single Post
Staro 23.07.2019., 00:27   #8931
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
Bio tehničar?
Bio,... i prema njemu nisu prvi put odradili isključivanje one TV snimalice (to je ona crna kutija koju inače nikad nisam koristio - Thompson, Tompson ili tako nekako se zvala).
Ugl, navodno su na IP adresu snimalice spojili Kaona i nakon prvog gašenja Kaona kad je tražio net za autorizaciju pokušao se spojiti na dodijeljenu IP adresu koja je bila zauzeta nepostojećom snimalicom.

Tako sam barem ja shvatio njegovo pojašnjenje problema no sad radi. Probao sam i isključiti sve iz struje na desetak minuta i nakon paljenja je proradio TV iako je dizanje trajalo nekih minutu no valjda je to normalno ako se isključi iz struje. Nakon toga paljenje/gašenje/paljenje na gumb daljinskog radi.

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
I ova manja brzina pokazuje da su zakakili u RN tj. sistemu ...
Problem s netom nije riješen, odnosno ja ne razumijem kako spajanje Kaona ne može imati utjecaj na router, a on ne razumije kako bi Kaon smetao routeru.

Zapravo na prvu je samo pitao i komentirao brzinu putem LAN-a, a onda je prihvatio da pričam o WiFi-u no bio je malo skeptičan prema mojim tvrdnjama da sam prije imao 90+ Mbps na 2.4 GHz no nakon što sam mu pokazao rezultate mjerenja prije i poslije spajanja Kaona i vidio da sad ne ide preko 35-40 Mbps, dogovorili smo se da ćemo pričekati par dana, ja ću za to vrijeme povremeno mjeriti brzinu neta prek WiFi-a pa bumo vidjeli što se može ili ne može napraviti.
bertone je offline   Reply With Quote