View Single Post
Staro 09.04.2019., 17:31   #357
Gonzo_stari
Premium
Moj komp
 
Gonzo_stari's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 107
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ajd nemoj trkeljat, poanta je da se ne možeš osloniti na to kao 100% pouzdanu informaciju.
Piše "raspoloživo" ali trgovac uvijek treba izvršiti provjeru prije nego uplatiš i to i rade.
Uvijek je moguće da se dogodi da više ljudi kupi u isto vrijeme jer sve trgovine vuku te artikle od par uvoznika pa tako tvoje "raspoloživo" na kraju bude prodano.

Trkeljaš ti i ne znaš uopće o čemu pišeš. Jedno je web trgovina koja nema svoje skladište, a drugo je trgovina koja postoji i fizički i ima web shop te ima i svoje skladište i na webu piše "na skladištu" što znači da je raspoloživo odmah. Druga stvar su web shopovi koji imaju naznačeno "raspoloživo kod dobavljača".
U prvom slučaju kasa radi na način da se uvijek zna koliko ima artikala raspoloživih i uvijek kada netko nešto kupi onda bi taj broj trebao biti manji za tu količinu tako da se zna koliko je komada ostalo. U kombiniranom slučaju fizičke i web kupnje treba program rezervirati artikle koji su kupljeni preko weba i plaćeni tako da kasnije nema problema oko nestašice za web kupce.
I opet tvrdim da sam za sve proizvode koje sam kupio dobio urednu ponudu po kojoj sam platio da bi nakon nekoliko dana dobio obavijest da je proizvod neraspoloživ.
Što se tiče monitora koji je kao bio oštećen u transportu, to nije moja briga, ja hoću ono što sam platio, a ako i dobijem nešto oštećeno onda ću to reklamirati.
Tako možeš kupiti gaće preko web shopa, platiti ih i onda nakon 5 dana dobiješ obavijest da ti ne mogu isporučiti gaće jer se netko posrao u njih, ali nam se neda poslati nove i čiste jer eto, ove posrane su bile zadnje samo što na web shopu piše da ih ima još 100 komada, ali ne znamo gdje su i neda nam se pakirati. Em ti izgovor.
Gonzo_stari je offline   Reply With Quote