View Single Post
Staro 16.02.2016., 23:52   #57
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
well nakon dužih testova izgleda da je fixing kod servisa pomogo.

naime g751jy laptop se grije ko mila majka, prije nego sam nosio na cleaning i repaste je peglo temperature od 96/90 (cpu/gpu), a sad su oko 85/75.

testirao sam prime95 + furmark burn in + xtreme burn in + postfx. grafa je prije znala preko 90 ić, a sad ne ide preko 75, na 75 stane i to je ok, a cpu ne ide preko 85. vjerojatno se je dio sa gpu topline prije selio prema CPUu i onda je bila banana pa se i cpu žešće grijao, throttlao je po 40%, sad 0%.

ja zadovoljan, sad ćemo još samo vidjet koliko dugo drži kryonautica (pasta).

rame su isto ugradili koje sam tražio, vratili one koji su bili unutra, vratili pastu, nemam stvarno prigovora, u tjedan dana lijep posao. mislio sam da ću morati platit i rad/h, ali na kraju me ispalo 150kn za čišćenje i 150kn za ugradnju memorije (iako sam ovaj dio mogao sam napravit besplatno XD)

zaboravih napisat - u normalnom radu, dakle kad se gejma / radi neka obrada videa / etc.. temperature preko 60 ne idu. doduše sad mi se chipset grije (PCH) preko 70-80, prije je bio oko 60 stalno. možda su zaboravili pastu na njega stavit, mislim da je pod istim blokom ko cpu, bar po slikama koje sam vidio kad je ekipa rastavljala.
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote