View Single Post
Staro 10.03.2013., 19:38   #115
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Zapravo, s ovakvim postovima samo pokazuješ kakav si ti zapravo, a to je ono što sam puno puta rekao, 100 puta su gori kupci od samih trgovaca i kad bi trgovci otvorili svoje topice ovdje na forumu u kojima opisuje kupce, onda bi vidjeli pravu ciganiju i šta su sve ljudi sposobni.

Kao prvo, ti ne razumiješ ono što si linkao i što je 'garancija cijene', to se odnosi na svakodnevno mjenjanje tečaja, odnosno, cijene kod uvoznika.

Ovih 4 kune za memoriju je ništa drugo nego ljudska/tipografska pogreška i s ovim svojim besmislenim narudžbama jedino što možete postići je da radnik/radnica koja je upisivala cijene kasnije ima problema na poslu.

Pametnije bi ti bilo da si im poslao e-mail kad si vidio cijenu i upozorio ih na grešku, samo naravno, to je nemoguće očekivati od kupca, gleda se samo kako se okoristiti na tuđim greškama, i što je najbolje, za proizvod koji ti uopće ne treba, prežalosno.


Nemoj ništa misliti nego prouči zakon, ništa se tebi ne mora isporučiti, trgovac ti je dužan vratiti novce ako ne može proizvod i eventualno zatezne kamate.
Hvala sto mi pokusavas otvorit oci, divan si...no nije me briga za tvoje misljenje o meni, da si mi prijatelj osobno bilo bi me briga. Nisam nista krivo razumio, na njihovoj stranici lijepo pise na koga se odnosi i u kojim uvjetima ta "garancija cijene", tako da to jedino moze biti mrtvo slovo na papiru. Cemu bi trgovine trebale pisat o korisnicima, koja je poanta toga i sta pricas uopce? Nemoj bit dusebriznik bezveze.
Lud76 je online   Reply With Quote