View Single Post
Staro 24.09.2009., 10:39   #77
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
1. ma šta se tiče šerafa, razlika je premala da bi se uočila, ne znam ni kako si ju uspio uočiti.

2. ma kakvo kontaktiranje feniksa ili corsaira ili koga već, ja nisam kupio komponentu od njih već od linksa i links ima da mi da novi šeraf ili cijelu komponentu ako s njom nešto nevalja

3. ja bi isto poslo mail inspektoratu, jer tvoj slučaj je granični... otišlo je k vragu zbog tvoje graške ali tvoja greška je uzrokovana njihovom greškom koju je bilo jako teško uočiti, nek se inspektorat muči

4. naručio ja preko neta napajanje corsairovo 570w ako se ne varam... uglavnom na netu piše kako je napajanje modularno... još meni sumljivo piše tx a znam da je bila samo serija hx modularna, ali to je tad bilo novo izašlo na tržištu pa reko možda znaju... dođe to doma ja otvorim kutiju primim za kablove i izvučem cijelo napajanje (čitaj nije modularno). i sad ja moram iz vukojebine u zagreb u links na servis... dođem tamo i ljepo fino dobar dan, kupio sam napajanje trebalo bi biti modularno ali nije, htio bih ga zamjeniti za neko drugo koje je modularno, veli mi neki novi njihov tamo: nema problema evo tu potpišite. ja: ok. potpišem i čekam. prođe pola minute pita mene lik: vi trebate još nešto??? ja: reko ne samo napajanje... veli on meni: ali to će vam biti gotovo tek za tjedan dana... a ja: MOLIM??? KOLKO???... on: pa da za to treba tjedan dana... ja: gotov da koji im je k... to je njihova greška... pita on mene: a jel vi mislite da bi bilo pošteno prema drugima da mi to napajanje vratimo u prodaju bez testiranja...??? ja: a jel bi bilo pošteno prema meni da ja nemam kompa tjedan dana zbog vaše greške??? i tako doletava neki lik iz servisa (iza) u čemu je problem? ja objasnim, on uzme napajanje, spoji na neki uređaj pričeka ravno 5 sec, i veli ok napajanje je u redu možeš mu dat potvrdu za drugo...

poanta: izgubio sam hrpu živaca zbog njihove greške... i istina je da su postali bahati ali ostali su još gori...
Serafian je offline   Reply With Quote