Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 30.08.2018., 11:31   #67
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor Integrity Pregled postova
Da li se uopce isplati uzimati igru? Presao jedinicu na PS4 i mislio uzimati dvojku za PC. Jucer vidio da ide kao FREE igra za PS+ clanove sto mi djeluje kao potez ocajnika da ju vise ljudi pocme igrati.
ovaj free je samo base game kojega ima malo ali posto je free vrijedi, odigraj, probaj, ako ti se svidi uzmes oko bozica expanzije na akciji

meni je d2 bio uzas u odnosu na d1 ali su ju popravljali polako i sad mi je cak ok, gledajuci roadmap svida mi se sto budu dodavali a i gameplay od forsaken mi izgleda super, endgame-a ce biti puno vise nego sad iako mi i ovaj bio dosta, imao si stalno sto raditi osim sto su bili sjebali farmanje oruzja sa fixed perkovima ali sad isto vracaju radnom rollove pa ce ipak imati vise smisal igrati ispocetka iste strikove

sve u svemu meni je ok igra ako ju uzmes na nekim akcijama jer ove pune cijene su bezobrazne ali najbitnije je da li imas sa kim igrati, da ju igram sam vraga bi toliko vremena provodio ali posto nas 6 stalno igra onda je uvijek neka zajebancija tako da je nama ovo vise do druzenja nego igre

https://www.youtube.com/watch?v=Xpz1Fl8pW0o

Zadnje izmijenjeno od: vacs. 30.08.2018. u 11:41.
vacs je offline   Reply With Quote