View Single Post
Staro 22.09.2016., 17:59   #4
Rok Eurosender
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Dobar dan

moje ime je Rok Jarc i radim u tvrtki Eurosender, inače sam iz Slovenije pa se unaprijed ispričavam za koju grešku. Molim vas, da na uzmete to kao reklamiranje tvrtke, nego sam vam na raspolaganju ukoliko bi imali bilo kakva pitanja u vezi slanja s Eurosenderom.

Eurosender primi mnogo individualnih narudžba iz cjele Europe. Ova velika količina narudžbi omogučava Eurosenderu da pregovara cijenu s kuririma i zbog toga ponudi vam cijene koje su do 70% niže nego standardne cijene kurira.

Za rezervaciju slanja u bilo koju destinaciju u EU, sve što morate uraditi jest sljediti nekoliko jednostavnih koraka, koji če vas voditi kroz cijeli postupak. Kad je vaša narudžba potvrđena, Eurosender če je slati jednom od naših kurirskih partnera s kojimi suradujemo (kao što su DPD, GLS, UPS …) da preuzmejo vašu pošiljku na adresi, koju ste naveli. Primit ćete I referentni broj, s kojim možete pratiti napredak vaše pošiljke u svakom trenu. Kad vaša pošiljka dostiže destinaciju dostave, kurir će je dostaviti na adresu, koju ste naveli.

Naša služba za pomoč korisnikom će vam biti dostupna u svakom koraku, da vam odgovori na poneka pitanja ili pomaže kod potencijalnih problema.

Više informacija o tome kako se prave narudžbe možete pronaći na ovom linku https://www.eurosender.hr/kako-preda...dzbu-za-usluge i ako budete imali neka pitanja možete me slobodno pitati ovdje
Rok Eurosender je offline   Reply With Quote