View Single Post
Staro 01.08.2010., 15:52   #145
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ma naravno care

Kok si vraga onda ne kupiš mob sa kioska koji ima samo zvanje, SMS i basta-nego mora imat wireless (a premali jeli ekran za surfanje), fotić (a za slikanje služi to svi znamo "pravi" fotić") i još sto điđa koje sve imaju "prave" ekvivalente?

Pretjeruješ malo

Ljudi kupuju prema mogućnostima i normalno da hoće i još koju điđu uvalit gore-i ja bi onaj lijepi GPS 10" wide koji ima i DVB-T, radio, podršku za 100 formata i slično ali mi je preskup pa sam na kraju sretan i kaj imam GPS na gejfonu...
Vjerovao ti ili ne ali osim Nokie X6, drugi mob koji trenutno koristim je nokia 6510, pa ti sad vidi od kad je i što ima od toga što si naveo, a koristim ga svakodnevno prilično puno zbog potreba mog posla (jedan je 98 pretplata, drugi 91).
Ne pretjerujem, nego tvrdim da SVAKI uređaj koji ima primarnu namjenu eto kao u ovom slučaju navigacije, što manje ima 'drugih' mogućnosti, sasvim nebitnih za svoju prvobitnu funkciju, to je kvalitetniji i više user-friendly za obavljanje upravo te svoje primarne namjene. Svi ti dodaci služe samo kao mamipara iliti magnet za 'naivne' kupce....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote