Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 17.03.2010., 21:54   #88
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Dommmy8 Pregled postova
ljudi,razmišljam uzet ove sluške http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=40573

koristio bi ih za slušanje s faksa i na faks ,ali i za trčanje pa me zanima kak podnose te vibracije kod trčanja??
jel ima neka oznaka koju treba gledat za te vibracije ili sl....
svaki komentar je dobro došao
ja ih nedavno kupio baš u vemilu, HMmmmmmmmmmmmmm za slušanje muzike sa pretpostavljam nekog mobilnog izvora tipa mp3 player, mob i sl. mislim da ne, osim ako si neuzmeš i OVO jer inaće nećeš dobiti ništa sa ovako dobrim sluškama jer neće imati dovoljno struje, a ono drugo, dakle trčanje s takvim slušalicama, opet Hmmmmmmmmmmmmm, dali si ti ikada te slušalice probao na glavi, to su jedne od najvećih sluški koje možeš imati na glavi, barem što se dijela koji nasjeda na uške tiće!
E sada, da su lagane, jesu, da su udobne, besprijekorno (baš zato jer su velike oko ušiju) ali da su za trčanje, nebih rekao!

@SrKi - slušalice koje proizvode 5.1 odnosno 7.1 zvuk NE POSTOJE, odnosno postoje, ali ne u pravom smislu te riječi.
Dakle 5.1 ili 7.1 oznaka koju neki stavljaju kao fičr na svoje slušalice je ustvari samo bacanje prašine u oći, u ovom slučaju u UŠI, jer one samo simuliraju 5.1 - 7.1 zvuk softverkim putem, i zato jesu većinom sa USB priključkom, znaći te slušalice imaju ugrađen software u sebe i emuliraju 5.1/7.1 zvuk i ništa više i isto tako su u velikoj većini slučajeva JAKOOOO prenapuhane i nisu vrijedne ni 20% cijene za koje se prodaju!

Ja igram isključivo FPS igre i isto sam bio u dilemi oko sluški i nakraju nakon mj. dana surfanja i savjetovanja tu po forumu odlučio sam se za STEREO slušalice ( SENNHEISER HD 555 )
i ne žalim ni jednu kunu koju sam da za njih, jer za razliku od kvazi 5.1/7.1 slušalica one vrijede te pare i daleko su bolje od tih kvazi sluški, nekažem da je 5.1 sa mojim sluškama savršen ali definitivno ja u igrama čujem ono što sam htio čuti a to su drugi oko mene i njihov položaj u odnosu na mene, a da ne spominjem da su ovo ipak STEREO slušalice pa je s njima svako slušanje mjuze ili gledanje filmova MELEM za moje uši, što te uvjeravam da sa KVAZI 5.1/7.1 slušalicama nikada nećeš imati!

Ti biraj!

E da, sa STEREO slušalicama ti obavezno treba dobra ZVUČNA KARTICA!
A kad računicu nabaciš, HD 555 700kn (nove) i neka dobra zvučna na tržnici, a ima ih 350kn i nema boljeg AUDIO iskustva, i osiguran si za buduće konfe!
Dok sa 5.1/7.1 sluškama netrebaš zvučnu jer ju one imaju ugrađenu ali su te sluške blizu ili čak neke i premašuju ovu cifru koju sam ja naveo!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote